Ocean Overlord

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut319.02 MB
  • Sürüm2.0.21
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciOASIS GAMES LIMITED

Ocean Overlord indir. Simülasyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Ocean Overlord oyunu ile akıllı cihazınızda heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Ocean Overlord dünyasında yeteneklerinizi kullanarak çok daha başarılı olmaya odaklanın. Oyun, I. Dünya Savaşı'ndan sonra dünyanın hala karanlıkta olduğu 20. yüzyılın başlarında geçiyor. Senin işin antifaşist harekete liderlik etmek, adalet boynuzunu patlatmak, benzer düşünen insanları toplamak, dünyanın karanlık güçlerini ortadan kaldırmak. Bu sandığınız kadar kolay olmayacak ancak yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Her bir içeriği kullanarak oyun alanında taktiksel becerileriniz ile ilerleme kat edebilirsiniz.

Eşsiz savaş görselleri ve grafikleri üzerine kurulan bu heyecan verici oyunda zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. ABD, Almanya, İngiltere, Sovyetler Birliği, Fransa vb. efsanevi gemiler de dahil olmak üzere özenle hazırlanmış 200'den fazla savaş gemisi modelini değerlendirebilirsiniz. Dublajlı insan sesleri ve gerçekçi grafikler, tarihi Generalleri hayata döndürmeye yardımcı oluyor. Her biri kendine has özelliklere sahip farklı ünlü modern Generalleri toplayın ve savaşın çehresini göz açıp kapayıncaya kadar değiştirmelerini izleyin. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Ocean Overlord sayesinde, denizin içerisinde kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceğiniz Ocean Overlord oyunu, boş vaktinizi sıkılmadan geçirmek için pek çok içerik sunar.

Ocean Overlord indir

Yenilikçi stratejiler kullanarak rakiplerinizin her birini ortadan kaldırmaya hazır olun. Savaş genlerinizi ateşleyin ve 72'ye kadar savaş gemisi, uçak gemisi ve kruvazöre liderlik etmek için 12 generale komuta edin.Dünyanın ünlü limanlarını ve şehirlerini tek tek işgal edin, orijinal ünlü savaşları yeniden yaratın ve etkili stratejiler ve taktikler geliştirin.Lejyon savaşları, gemi karşıtı tatbikatlar, hava savunma tatbikatları dahil olmak üzere çok sayıda büyüleyici oyun modunu değerlendirebilirsiniz. Ülkeniz için savaşın, gerçek zamanlı çevirinin keyfini çıkarın, çevrimiçi arkadaşlıklar kurun ve tek bir küresel sunucuda kendi harika çevrimiçi İttifak savaşınızı oluşturun.

Enfes savaş gemileri, öfkeli savaşlar, gerçeğe yakın konuşmalar ve patlayıcı müzik birlikte mükemmel “Ocean Overlord”u yaratır. Diğer harika özellikleri keşfetmek için şimdi indirin. Ardından oyunun sunduğu her bir özelliği kullanarak savaş alanında en iyisini yapmaya hazır olun. Birbirinden farklı oyun özellikleri üzerine kurulan Ocean Overlord ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz. Heyecan verici bir deneyim yaşamak konusunda ihtiyacınız olan içeriklerin her birini Ocean Overlord oyununda bulabilir ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Ocean Overlord indir